درباره ما


وب سایت  با هدف اطلاع رسانی صحیح و سریع به مسافران راه اندازی شده است. 

سیاست اصلی سایت، ارائه اطلاعات کامل و صحیح و بدون جهت گیری و جانب داری و بدون واسطه میباشد. همچنین اشتراک گذاری تجارب کاربران و مسافران در بخشهای مختلف از ویژگیهای بارز و خاص سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است.

سایت از قسمتهای زیادی برخوردار است که مهمترین آنها به شرح زیر است :

1- تورها : کاربر در این قسمت با توجه به نیاز خود تور مورد نظر و مطابق با بودجه و سلیقه و زمان خود را میباید و مستقیما با آژانس آگهی دهنده تماس گرفته و در صورت توافق مبالغ را به حساب آژانس واریز مینماید.

2- اخبار : در این بخش اخبار گردشگری داخلی و خارجی، معرفه جاذبه های توریستی و هتلهای ایران و جهان و . . . . معرفی میشود. یکی از موارد بسیار پرطرفدار معرفی بدترین و بهترین هتلهای دنیا میباشد .

3- سفرنامه ها : این بخش بسیار جذاب و کاربردی میباشد و کاربران میتوانند تجربیات سفر خود با یکدیگر به اشتراک بگذارند . تا کنون بیش از 1000 سفرنامه مختلف (داخلی و خارجی) در سایت درج شده است

4- نقد و بررسی هتل ها : در این بخش کاربران میتوانند تجربیات خود را از هتلهایی که در آنها اقامت داشته اند بنویسند و به هر هتل بر اساس آیتمهای مختلف امتیاز دهند (مشابه با سایت TripAdvisor.Com). تا کنون بیش از 7000 نقد و بررسی هتلهای مختلف داخلی و خارجی صورت گرفته است. جهت نقد و

بررسی هتلهای داخل ایران از کاربر تقاضای ارائه "واچر هتل" میشود.This site was created with Jimdo!

Anyone can make their own website with Jimdo -- easily and for free! Choose templates, click to customize, add content in just seconds. It's that simple!
Sign up for your own free website at www.jimdo.com and get started right away.